Kreativita ako liek

Tvorím – teda som. To je moja podstata. Žiť tvorbou je moja radosť. Šesť pohľadov na kreativitu z pohľadu ženy je súčasne aj:

6 tipov ako s Kreatívnym diárom

podporiť svoju tvorivosť a spríjemniť si život

Ebook zdarma je o pestovaní výtvarnej kreativity a o tom, prečo je dobré mať doma vlastný

KREATÍVNY DIÁR

Kedysi sa múdrosť odovzdávala v bájkach a povestiach pri spoločných stretnutiach. Múdrosť z bájok a podporu podobne zmýšľajúcich ľudí stále potrebujeme. Ako putujeme našimi dňami, žijeme niekedy viac, niekedy menej vedome. Pre niekoho je dôležitý cieľ a pre niekoho cesta.

Všetko čo nás stretá nás súčasne učí. Mali by sme mať na pamäti, nech už sa deje čokoľvek, že máme smer, ktorý sme si vybrali. Plánujeme svoje cesty, mapy aj sprievodcov. A máme za svoj smer aj zodpovednosť. Sprievodcom, ktorý zastupuje Vás osobne a vždy hlasuje za Vás a Vaše plusy je Kreatívny diár.

Niečo málo o mne

Tvorím – teda som. To je moja podstata. Žiť tvorbou je moja radosť. Vďaka skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami Vás dokážem inšpirovať k objaveniu vlastnej kreativity, nových foriem hobby a relaxu. Najviac sa teším, keď smiem byť Vašim sprievodcom na ceste objavovania Vašej vlastnej tvorivosti a vďačnosti za to, čo dokážete vytvoriť.

Referencie 

Bola som veľmi zvedavá, lebo som ani netušila čo to vlastne Kreatívny diár vlastne je. Nevedela som si predstaviť ako vtesnať výtvarnú kreativitu a jej prejavy, inšpirácie a výsledky do akéhosi diára. eBook určite splnil čo sľuboval, pretože som zistila ako "skrotiť"moje nápady, skice a myslienky do určitej formy, ktorá má systém. Väčšinou mám v tomto smere veľký problém uložiť moju " kreativitu" do systému. Pamätám sa keď som bola na materskej dovolenke s 1. dcérou a nemala som čas na vlastnú tvorbu, otvárala som si často krabice s vytriedenými kreatívnymi materiálmi a často iba to postačilo aby som načerpala silu a energiu fungovať ďalej. Kreatívny diár je systém, kde máte všetky takéto krabice spracované vo veľmi praktickej forme. eBook by som doporučila VŠETKÝM ženám, ktoré milujú prejavovať sa kreatívne cez výtvarnú sféru. Keď si dajú tú námahu a kreatívny diár si zhotovia, majú v rukách nádherný hmotný dôkaz čo všetko dokážu vytvoriť, čo vytvorili, čo by vytvoriť mohli. My ženy sme totiž často tak zavalené nedokončenými úlohami a množstvom práce, že úplne zabúdame, čo všetko vieme a aká tvorivá duša v nás prebýva. Kreativny diár nám to pripomenie vždy keď sa citíme úplne vyčerpané a prázdne. Keď ho otvoríme a vdýchne nám do tváre dych našej vlastnej tvorivosti, sviežosti a radosti z nového bytia - tak to je jeden z najkraších pocitov na svete.

Michaela Dunaiovávýtvarníčka a certifikovaná dula

eBbook úplne naplnil moje predstavy o praktickosti. V dnešnom chaose, ktorý spôsobuje obrovské množstvo informácií, je ťažké si vybrať to správne a e-book prakticky popisuje, ako si ich utriediť, ako si vybrať pre seba čo najlepšie. Myslím si, že najdôležitejšie je to AKO, v tom vidím veľké plus. Je tu návod na vytvorenie myšlienkových máp s cieľom vyprodukovať nápad a zapracovaná asertivita, keď človek pochybuje o svojom výbere. Myslím si, že pomôže veľa ľuďom zorientovať sa vo svojich nápadoch a v množstve informácií. Doporučila by som ho všetkým, ktorý si potrebujú vybrať svoju tému, svoj štýl, svoj smer. Ako veľkú pomoc ho vidím pre lektorov a učiteľov – ľudí, ktorí niečo vyučujú. Podporuje hlavne individualitu človeka a dáva návod ako zo seba ” vytlačiť “ tie najlepšie nápady, pri akomkoľvek projekte, tak aby sme boli spokojní. A dokonca je to veľmi zábavné. Všetkým prajem čo najviac radosti z nových nápadov pri tvorení Kreatívneho diára!

Alena Dingováprojektantka

Tento eBook detailně popisuje, k čemu je kreativní diář a jak si ho vytvořit. Než jsem si ho přečetla, kreativní diář jsem neznala, ale teď už vím, že se jedná o pomůcku potřebnou pro každého, kdo něco tvoří, ať už je to cokoliv (hmotné i nehmotné). Kreativní diář pomáhá nejen podpořit vlastní tvorbu, ale i lépe poznat sebe sama. Postup výroby diáře je v eBooku detailně a srozumitelně popsán a navíc ilustrován obrázky a velmi užitečnými příklady z praxe. Kromě toho se ale dozvíte i různé další užitečné typy a získáte konkrétní nástroje, jak podpořit svou kreativitu. Takže směle do toho!

Markéta Némethovámamička na rodičovskej dovolenke

KREATIVITA AKO LIEK

6 tipov ako s Kreatívnym diárom podporiť svoju tvorivosť a spríjmniť si život