Radostné projekty pre podporu harmónie, lásky a krásy


Paličkovanie ONLINE

Paličkovanie je umenie, ktoré prežilo prechod do 21. storočia. Z úcty a lásky k nemu o ňom píšem, učím ho a paličkujem. Kurzy paličkovania vediem 20 rokov. Venujem sa začiatočníkom aj pokročilým.
Paličkovanie je úžasné - je to hobby aj relax súčasne. 

Mám pre Vás:
- Základný
online kurz paličkovania, kde môže objaviť nové hobby a relax,
- online klub ak už paličkujete a chcete sa pridať.

Na špeciálnom webe projektu Paličkovanie ON-LINE nájdete:
- PRÍPRAVKU s odpoveďami na základné otázky o paličkovaní.
- LEKCIU ZDARMA kde si môžete vyskúšať, či je paličkovanie pre Vás a či Vám sedí štýl vyučovania v online kurze.
- KLUB s video návodmi na nové vzory ak už paličkovať viete,
- a všetky veci aj materiál potrebné na paličkovanie.

Objavte nové hobby a relax! 

ONLINE KLUB

To čo viem zdieľam vo svojich článkoch a v online klube s ľuďmi, ktorých tvorenie baví, napĺňa, dáva im energiu, často aj novú prácu a zmysel života.  Ich radosť je aj mojou radosťou.  

Všetkých, ktorých som učila a učím  vediem k tomu, aby do svojej tvorby – aj v prípade keď ide o relax, vkladali seba. Ono sa nám vždy všetko rovnakou mierou aj vráti. Vlastné návrhy sú vlastné návrhy. Nad vlastným návrhom sa treba zastaviť – a to už je prvá známka spomalenia a náznak relaxu :)

Vytvorila som online klub MAJME ČAS na to, čo nás baví, kde nájdete dielne paličkovania, recyklovania, farbenia, internetový časopis ART Energee a ďalšie inšpirácie na rozvoj Vašej kreativity

Pridajte sa k nám do online klubu MAJME ČAS na to, čo nás baví. Bude nám cťou robiť Vám spoločnosť »

Kreatívny diár

Pri tvorbe mi je posledné roky spoločníkom môj Kreatívny diár. Nasala som veľké množstvo techník spracovania textilu a prírodných materiálov. Vzniklo veľa poznámok, vzoriek a zápiskov. Potrebovala som si v tom vytvoriť použiteľný systém, ktorý by mi napomáhal vo formovaní vlastného osobité štýlu. Tak vznikol – Kreatívny diár.

O tom, na čo mi vlastne je a ako môže Kreatívny diár pomôcť aj Vám píšem v ebooku, ktorý si môžete odo mňa stiahnuť zdarma - volá sa Kreativita ako liek. Návod ako si ho môžete zostaviť s pomocou overených myšlienkových máp pre seba na mieru zdieľam v ebooku „Kreatívny diár“

Art-recy-fórum

 Som fanúšik recyklovania a tvorenie rukami ma baví a dáva mi energiu. Možno práve preto vo veciach, ktoré už poslúžili na svoj pôvodný účel vidím kopy materiálu na tvorbu.  Na nich som  vždy skúšala rôzne lepidlá, škroby a farby.

Objavila som kvalitné farby a tužidlo Powertex. Powertex je úžasný, každý s ním môže byť umelcom!  Svoje nadšenie z recyklovania šírim do sveta cez online kurzy recyklovania tužením a farbením.

Recyklovanie má aj iný rozmer ako je kreatívna zábava. Súvisí s minimalizmom, ktorý mi je blízky. Chcem to odovzdávať ďalej. Toto všetko sú dôvody, prečo som vytvorila a stále udržujem ART-RECY-FÓRUM.

Hand made by ŠŤASTNÁ

 

Tvorím, teda som : -) Potrebujem to. Ak ste sa dočítali až sem, pravdepodobne ste na tom podobne. Mám rada ručne robené veci. Majú svoju charizmu, ktorú nikto a nič nevyperie.

Vyrábam darčeky a veci na objednávku a občas niečo iba tak pre radosť.

Teším sa, keď si moje výrobky ľudia kupujú pre radosť. Milujem čipky a historické vzory. Z nich vychádza moja tvorba. Verím, že kúsky vyrobené s láskou dokážu lásku a radosť šíriť tam, kam sa dostanú.