Júnové tvorenie harmonizujúcich mandál

Krásny deň,

srdečne pozývam na júnové slávnosti maľovania a modelovanie mandál,  tentoraz do príjemného prostredia galerijnej záhrady.

jun 2016 fb cover

18. jún 2016  – Slávnosť maľovania mandál bude mať tentoraz trochu iný rozmer – bude dlhšia a je venovaná výlučne ženám. Inšpirujúcim hosťom bude Mgr. art.Michaela Anaaja Dunaiová.

Tento workshop bude tvorivý , ale aj hlboko zážitkový a transformačný – budeme maľovať aj tancovať.

Slávnosť maĽovania mandál

MICHAELA DUNAIOVÁ je výtvarníčka, 14 rokov pracuje so ženami, vedie ženské kruhy, workshopy, prednášky, arteterapiu, kurzy orientálneho tanca i osobné konzultácie, je dlhoročnou dulou a venuje sa kraniosakrálnej terapii. Maľuje harmonizačné obrazy a mandaly na hodváb.

25. jún 2016 – Slávnosť modelovania mandál má tému “Dávnoveká symbolika kruhov”.
Geometrické motívy boli známe už v pravekej dobe a pretrvávajú až do dnešných čias. Kruh sa stal nositeľom akejsi univerzálnosti a symbolom slnka.

Tejto téme sa už dlhšie venuje moja galerijná kolegyňa Mgr. Alžbeta Patayová, ktorá bude našim inšpiratívnym hosťom. Necháme sa vtiahnuť do dávnych čias, keď symboly vznikali. Modelovať budeme s tužidlom Powertex.

Slávnosť modelovania (3)

Kurzov sa môžete zúčastniť aj bez predchádzajúcich skúseností s technikami, ktoré sa budeme učiť.

V prípade nepriaznivého počasia sa kurzy konajú v priestoroch Štúdia KREATIVITY v Liptovskej galérii P. M. Bohúňa Liptovskom Mikuláši.

Prihlásiť sa na kurzy je potrebné na e-mailovej adrese info@ivanagemzicka.eu- môžete aj odpoveďou na tento e-mail alebo na telefónnom čísle 0914/162 727.

Maľovanie mandál – 18. júna 2016 
sobota od 10.00 do 17.00 hodiny,
cena kurzu 23,- EUR.

Modelovanie mandál – 25. júna 2016.
sobota od 10.00 do 15.00 hodiny,
cena kurzu 25,- EUR.

 Tešíme sa na Vás 🙂

– Ivanka

ilus foto

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, on-line kurzu maľovania na hodváb pre začiatočníkov "Hodváb ON-LINE">> a kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre
  • Kreativita ako liek

  • Najnovšie články
  • Kategórie