Majme čas na to čo nás baví

Je alebo nie je to dôležité? Po roku práce v  kurzoch, v ktorých cez internet vyučujem paličkovať čipku sme s mojimi študentkami celkom slušne túto tému “ako sa hovorí – načali”. Všetky, vrátane mňa,  sme prešli touto dilemou. Je to rozdiel: nechať takéto otázky odplávať tak ako prišli alebo sa nad nimi zastavovať. Naša ročná debata pomedzi lekcie online kurzov sa mi stala veľkou inšpiráciou.

Textilné dielne

Pozývam Vás nahliadnuť do dverí textilných dielní, v ktorých sa tvorí. Sú na novom webe MAJMEČAS.SK a prehľadne ukazujú, kde sa k nám môžete priadať, ak je tvorenie s textilom to, čo baví aj Vás. 

Dovoľte pootvoriť pre Vás  jednotlivé dielne. Kliknutím na dvere dielne Hodváb ON-LINE nájdete obrázky, ktoré Vás navedú na články o hodvábe, eshop – kde sú farby na hodváb a hodváb. Nájdete tu aj online kurz maľovania na hodváb pre začiatočníkov a je tu priestor, kde sa môžete prihlásiť na odoberanie správ z hodvábnej dielne.

Takto podobne to vypadá aj v ďalších dielňach – v čipkárskej, tužidlovej aj farbiarskej.

 

Online workshopy

Špecialitou a najviac osožnou udalosťou pre Vás sú príležitostné online workshopy. Čo je to? Online workshop trvá 6 – 10 dní. Zväčša má štyri časti. V priebehu niekoľkých dní Vám prídu tri slebo štyri videá a pracovné návody, ktoré budú počast týchto dní voľne prístupné. Venovať sa budeme tuženiu, čipke, modelovaniu a farbeniu.

Online workshop sú prístupné iba 10 dní a po tomto čase si môžete  za symbolickú cenu kúpiť jeho záznam.

Majte sa krásne a majte na seba čas.

I.

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, on-line kurzu maľovania na hodváb pre začiatočníkov "Hodváb ON-LINE">> a kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre
  • Kreativita ako liek

  • Najnovšie články
  • Kategórie